Forumpvp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAKKINDA- KURALLAR |

FORUM HAKKINDA- KURALLAR | Empty FORUM HAKKINDA- KURALLAR |

Mesaj tarafından [Guneycan™] Çarş. Mart 20, 2013 7:03 pm

MERHABA SEVGLI UYELER.

FORUMUMUZA HOSGELDINIZ Ve Forumumuzda Bol Bol Konu Acmanizi Ve Mesaj Yazmanizi Dileriz.

Forum Kurallari =

1-)Forum'da Spam Yapmak , Bos Konu Kasmak , (asdasdas , gibi mesajlar atmak Yasaktir ) Eger Bu Kurallara Uymayan Uyelerimiz Olursa Forumdan Uzaklastirilacaktir !

2-) Forumda 2 Account Acip Yani 2 Hesap Acip Kendine Tesekkur Edenleri'de Ceza Olarak Uzaklastirilcaktir Forum'dan.

3-) Forumda Kufur Yasak ! argo içerikli kelimeler kesinlikle yasaktır. Bunun Gibi Laflari Kullanan Uyeler'de Forumdan Uzaklastirilacaktir.

4-) Forumda 20 Duzgun El emegi Konu Acana D.Mod Luk Verilecektir Ve Sonra Devami Gelecek Ve Moderator,SuperModerator Olarak Devam Edecektir.

5-) 20 Konu'mu Actiniz ? Benim Profilime Gelip Tek Yapacaginiz 20 konu actim Ve Ben Profilini Inceleyip Karar Verecegim Sonra Msj Olarak Kararimi Yollayacagim!

6-) D.Mod OLanlar Gunde en az 5 Konu acacak Hangi Kategoride Olursa Olsun Fark Etmez.

Ve Admin = [Guneycan™] Ve MESUT ÖZTÜRK Tüm Uyelerimize Basarilar Dileriz ! Herkese Iyi Forumlar.

[Guneycan™]
Banlı Üye
Banlı Üye

Rep Puanı : -2147483648

https://pvpforum.benimforum.net/

- Similar topics